Volitve 2020

VOLITVE 2020

V mesecu februarju 2020 se izteče mandatno obdobje članom Upravnega odbora PGD Bizovik. Na Občnem zboru PGD Bizovik, dne 07. 02. 2020 bomo volili nov Upravni odbor, za mandatno obdobje petih let – od 2020 do 2025.

Sedanji Upravni odbor je imenoval Kandidacijsko komisijo (Marija Babnik, Jože Dolinar in Ciril Bricelj), ki ji je zaupana naloga, da poskrbi za izvedbo volilnih opravil za volitve predsednika PGD Bizovik, poveljnika PGD Bizovik, ostale člane Upravnega odbora, člane Nadzornega odbora in Disciplinske komisije PGD Bizovik.

Rokovnik (časovni roki) za izvedbo volilnih opravil
RAZPIS kandidacijskega postopka za volitve 2020
sta javno objavljena na oglasni deski v gasilskem domu Bizovik

Prijavi se oz podpri kandidate z vpisom in podpisom na obrazce, ki so v ta namen dani na oglasno desko PGD Bizovik – v gasilskem domu.

Prijave s soglasji se zbira do 09.01.2020 in to do 20. ure.
Istega dne kandidacijska komisija prijave prevzame in preveri izpolnjevanje splošnih in posebnih pogojev kandidatov.

Stopimo skupaj, kot doslej že 135 let, izberimo najboljše, tako bomo skupaj zmogli še naprej!

Bizovik, 12.12.2019 za Kandidacijsko komisijo
Marija Babnik