Gasilska taktika

Ideja katera je se je porodila našim članom že leta 2016, se je končno rodila in pričela z življenjem. Ideja o deljenju znanja po principu poglej in se nauči je namenjena v osnovi vsem gasilcem in vsem ljudem s področja zaščite in reševanja,  zdravja in varstva pri delu ter požarnega varstva. Seveda bodo vsebine zanimive tudi vsem ostalim. Gre za YouTube kanal, kjer se zbirajo in objavljajo različne poučne vsebine. V reviji GASILEC najdemo vsebino v obliki članka, nato pa nas QR koda poveže tudi z video vsebino.

Skupaj želimo doseči višji nivo znanja zavedanja in tako ponudimo v primeru nesreče večjo, hitrejšo, učinkovito in strokovno pomoč.

Se nam želite pridružiti, bi ustvarjali vsebine skupaj z nami? Pišite nam in se naročite na naš kanal, delite povezavo s prijatelji, napišite svoje mnenje, vse za boljši jutri.

Hvala, ekipa GASILSKA TAKTIKA.

gasilska.taktika@gmail.com